PVC yer döşemeleri Diğer döşeme çeşitlerine göre suya ve neme karşı dayanıklıdır. Ancak ağır yükler ile keskin ve ağır cisimlerden zarar görebilir.

Solma

Çok fazla doğrudan güneş ışığına maruz kalındığında renkler solabilir ve zeminler aşırı sıcaklıklardan da zarar görebilir.

Pvc zemin kaplamaları, diğer döşeme türlerine kıyasla suya ve neme karşı dayanıklıdır. Temel olarak, suyun içeri sızmasına ve alt zemine zarar vermesine izin veren derzler yoktur.

PVC döşeme leke tutmaz. Yağ, gres, asit vb. gibi dökülen maddeler nemli bir bezle kolayca temizlenebilir .

Pvc Zemin Kaplamaları, diğer döşeme türlerine kıyasla hafiftir ve bu nedenle montajı kolaydır.

Pvc zemin kaplama Çok az bakım gerektirir. Zeminlerinizi pırıl pırıl tutmak için düzenli olarak süpürmeniz ve nemli bir paspas kullanmanız yeterlidir.

Pvc yer döşemesi yumuşaktır ve bu nedenle vinil zeminin yüzeyinde genellikle kötü bir etki bırakan ezik ve çiziklere eğilimlidir.

Pvc Yer Kaplamaları sınırlı bir ömre sahip olduğunu, örneğin 10 ila 15 yıl olduğunu lütfen unutmayın.

Pvc Zemin Kaplama maliyet bakımı açısından en büyük avantajı, diğer döşeme türlerinden daha ucuz olmasıdır.

Pvc zemin kaplamaları evinizin, ofisinizin büyük bir parçasıdır, bu nedenle kullanacağınız zeminin ne tür bir zemin kaplama çeşidine ihtiyacı olduğunu ve PVC zemin kaplamaları veya vinil döşemenin bu gereksinimleri nasıl karşılayabileceğini düşünün. uygun ürünü ve yeterli zamanı ayırdığınızdan emin olun. Döşemenizin maliyetini bilmek ve yardım almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.